SkyRes Mieszkania to spory fragmnet niezwykle prestiżowej inwestycji określanej nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Doskonała lokalizacja w zasadzie w samym sercu Rzeszowa jest wręcz doskonała dla klientów kochających wielkomiejski styl życia.

Nowoczesny design budynków, doskonały standard wykończenia, garaże w podziemiach

sprostają wymaganiom nawet mocno wymagających klientów. Pośród ponad 300 lokali mieszkalnych rozlokowanych na 19 piętrach są zarówno małe mieszkanka dwupokojowe, jak i ogromne apartamenty zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z niesamowitym widokiem na Rzeszów.

Kompleks SkyRes zlokalizowany jest między ulicą Lubelską, i ulicą Warszawską, w samym centrum Rzeszowa. Stąd w każde miejsce będzie można dotrzeć pieszo – do najmodniejszej galerii w mieście, teatrów, kompleksów sportowych, klubów, restauracji. Tylko parę minut będzie zajmować dojechanie do autostrady A4, i niewiele więcej do Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka.

Mieszkania SkyRes to również dobra inwestycja. Powstają bowiem tuż przy budynku biurowym SkyRes Warszawska, pierwszym tego typu obiekcie o dużej powierzchni klasy A w Rzeszowie. Własne biura mają tu nowoczesne firmy oraz międzynarodowe korporacje na przykład PwC, Deloitte. W planach zaś jest obecnie nowy biurowiec SkyRes Lubelska (mniej więcej. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes to luksusowy adres i ostatnia opcję kupna mieszkanka w tak wartościowej lokalizacji.